Hostel Atlantis
pl
Hostel Atlantis
  • Hostel Atlantis
  • Hostel Atlantis
Michał Marecik
2020-01-04
"Obsługa super, pokoje czyste, lokalizacja dogodna."
Michał Dębczyński
2020-01-02
"Czysto, schludnie, bardzo przyjemnie"
aleksandra
2020-01-01
"Jeden z lepszych hostel w jakim przebywałam.Polecam miejsce.Lokalizacja super."
Pan Boreks
2019-12-30
"Połączenie kamienicy i nowoczesnego hotelu polecam"
Mariusz Rusiecki
2019-12-22
"Czysto, miła obsługa. Śniadanie w fajnej atmosferze i dobrej cenie."
Julka x
2019-12-20
"Ładne i tanie pokoje"
Izabela Hałas
2019-11-19
"Bardzo przyjemny hostel w dobrej lokalizacji. Czyste pokoje i wygodne łóżka. Dużymi plusami jest możliwość skorzystania z ogólnodostępnej kuchni, by przygotować sobie posiłek i możliwość pozostawienia bagażu w przechowalni. Z czystym sumieniem polecam!"
VG 1337
2019-11-03
"Recepcja jest przemiła :) będę wracać , polecam"
Marcin
2019-09-24
"Super miejsce na wypad do tego bardzo wysoki standard zarówno samego hostelu jak i obsługi klienta. Rynek, Wawel praktycznie w zasięgu ręki i tu wielki plus za to."
Rafał Bednarz
2019-09-16
"2 minuty piechotą na Kazimierz, 4 minuty na Wawel, 10 na Rynek. Ceny co prawda jak w pensjonacie, ale nie oszukujmy się, jest to Kraków. Obsługa przemiła, można bezpiecznie przechować rower a jakość pokoi swietna."
Mateusz Cłapiński
2019-09-09
"Bardzo dobre miejsce przystosowane do potrzeb klientów. Można się fajnie wyspać bez przepłacania."
Łucja Kaśko
2019-07-22
"Świetna lokalizacja i mega niskie ceny. Warunki naprawdę dobre. Całkiem wygodnie można przenocować. Ja miałam pokój 2 osobowy. Czysto, ładnie wyposażony."
Ania Szymańska
2019-07-10
"Miejsce dobrze ulokowane jeśli chce się zwiedzić zamek, rynek. Do dworca tez niedaleko. Pokoje czyste."
KONTAKT
Masz pytania? Skontaktuj się z obsługą hostelu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu realizacji przesyłanego zapytania. Wiem iż przysługuje mi prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. (Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności)
DOJAZD

Z LOTNISKA

Dojedź pociągiem na Dworzec Główny PKP Kraków. Następnie tramwajem nr 52 (w kierunku "Czerwone Maki") lub nr 3 (w kierunku "Nowy Bieżanów") dojedź do przystanku "Starowiślna". Skorzystaj z przejścia dla pieszych usytuowanego po prawej stronie, a potem idź wzdłuż ul.Dietla.
Hostel Atlantis pokaż trasę

Z DWORCA PKP

Wsiądź w tramwaj nr 52 w kierunku "Czerwone Maki" lub nr 3 w kierunku "Nowy Bieżanów". Wysiądź na przystanku "Starowiślna", skorzystaj z przejścia dla pieszych znajdującego się po prawej stronie torów i idź dalej ul.Dietla.
Hostel Atlantis pokaż trasę

Z DWORCA PKS

Przejdź na drugą stronę dworca i wsiądź w tramwaj linii nr 52 w kierunku "Czerwone Maki" lub linii nr 3 w kierunku "Nowy Bieżanów". Wysiądź na przystanku "Starowiślna" (zatrzymują się przy nim obydwa tramwaje), przejdź na prawą stronę ulicy i podążaj dalej wzdłuż ul.Dietla.
Hostel Atlantis pokaż trasę

SAMOCHODEM

Sprawdź najdogodniejszy dojazd do naszego hostelu, klikając w przycisk „prowadź do hostelu” i wybierając własną lokalizację.
Hostel Atlantis prowadź do hostelu
ZAREZERWUJ