Lokalizacja Hostelu Atlantis w Krakowie

Tani nocleg w Krakowie - noclegi w Hostelu Atlantis

LOKALIZACJA

Nasz hostel jest zlokalizowany w centrum Krakowa, dokładnie pomiędzy Starym Miastem a Kazimierzem. W okolicy mieści się wiele kawiarni, barów, restauracji, punktów usługowych i atrakcji. Dojazd z każdej części miasta nie stanowi najmniejszego problemu – w pobliżu obiektu znajdują się dwa duże węzły komunikacyjne. W odległości 500m od hostelu zlokalizowany jest jeden z najtańszych strzeżonych parkingów w centrum Krakowa.


ODLEGŁOŚCI:


Dworzec Główny – 1500m

Rynek Główny – 1100m

Wawel – 600m

Plac Nowy – 400m

Ul. Szeroka – 350m

Port Lotniczy Balice – 12km

 

 

DOJAZD

Z Dworca Głównego (przystanek „Dworzec Główny”)

Tramwajem nr 52 w kierunku „Czerwone Maki” – 2 przystanki. Należy wysiąść na przystanku „Starowiślna”, skręcić w prawo, przejść przez, a następnie iść prosto około 350 metrów, po drodze przechodząc przez ulicę św. Sebastiana. Bilet 20-minutowy można nabyć w automacie na przystanku lub w tramwaju.


Z Portu Lotniczego Balice

Autobusem miejskim linii 292 – do końca (przystanek „Dworzec Główny Wschód”), następnie należy udać się na przystanek „Dworzec Główny Tunel” – linia podziemna tramwaju i kontynuować podróż zgodnie ze wskazówkami dojazdu z Dworca Głównego. Bilet aglomeracyjny 60-minutowy można nabyć w automacie na przystanku przy lotnisku.

Można również dotrzeć z lotniska do Dworca Głównego pociągiem podmiejskim – koszt biletu to kilkanaście złotych.


Koszt taksówki na Dworzec Główny wynosi od 12 do 15 złotych.
Koszt taksówki na lotnisko wynosi od 40 do 60 złotych.

-10%
ZNIŻKA 10% PRZY REZERWACJI ONLINE
REZERWUJ ONLINE
lub
» Zapytanie o nocleg «
Check us out on Flickr